vítejte na fotografky.com


v portrétním fotoateliéru v Praze 4 Nuslích

interiér fotostudia v Praze 4 Nuslích
Klára Stojaníková, fotografka ateliéru fotografky.com

Náš ateliér se specializujeme na portrétní focení jednotlivců od miminka po seniory, rodinné a mateřské fotografie, glamour portréty, i firemní head shot focení.Tvoříme pro všechny, kteří hledají nejvyšší kvalitu a jedinečný portrét. 

Bude nám ctí pomoci vám vyprávět příběh vaší rodiny a zachytit vaši osobnost a lásku.

Fotografie trvají věčně a jsou neocenitelnou investicí, která zachycuje jedinečné okamžiky, které se už nikdy nebudou moci opakovat.


tisk fotografií a jejich balení


všechny naše fotografie tiskneme inkoustovou technologií Epson na archivační matné papíry. Krása papíru, podání polotónů barevných i černobílých fotografií tištěných inkoustem je v porovnání s tiskem z minilabu nesrovnatelná. U všech zakázek balíme jednotlivé fotografie do hedvábného papíru, kraftové krabičky. Aby se vše dobře odnášelo, ukládáme krabičku do tašky z recyklovaného papíru. 

Naďa Sychrová, fotografka
interier fotoateliéru fotografky.com

Fotografujeme s láskou k řemslu, respektem a empatií k fotografovanému. Skrz hledáček hledáme každého osobní „já“ a jeho vnitřní krásu.


Vybrané fotografie citlivě retušujeme, tiskneme na luxusní hebce matný papír a pro náročné milovníky fotografie nabízíme analogové fotografie…


JAK NALOŽIT S DIGITÁLNÍMI FOTOGRAFIEMI?

adresa fotoateliéru fotografky.com


Svatoslvavova 20,

Praha 4 Nusle


telefon na fotografku 

Kláru Stojaníkovou:

774 770 695


e-mail:

atelier@fotografky.com