27/11/2021

Před 2 lety  jsem se trochu naštvala a rozhodla se začít posílat své fotky do soutěží. Vybírám si ty, kde jsou soutěžní fotografie, které se mi líbí a odpovídají mému vidění světa skrze fotografii.


Prvním impulsem byla vypsaná soutěž v portrétní fotografii časopisu IMAGO kterým jsem v dobách studií na SUPŠ v Uh. Hradišti listovala s otevřenou pusou. Pamatuji si cca 1,5 cm tlustý časopis napěchovaný perfektními fotografiemi. 

Nezaváhala jsem a poslala jednu fotografii ze souboru FR.  O tomto souboru Vám ještě napíši.


Výsledek? Nevyhrála jsem, ani jsem se neumístila na bedně, ale stejně jsem byla šťastná, protože má fotografie byla vybraná mezi 25 nejlepších portrétních fotografií z celého světa!


Letos jsem našla mezinárodní soutěž, kde byla i kategorie analogové fotografie / portrét - IPA ~ int’l Photography Awards . Kategorie snů. Mé fotografii „My Eli“ se podařilo umístit v TOP 5 a získat čestné uznání v této  kategorii, to už je k bedně blízko :)Před  pár dny, při konci karantény mě rozradostnil e-mail od ND AWARDS - opět čestné uznání za fotografii ze série FR :) 


Do konce roku již nikam fotografie posílat neplánuji. Ale kdo ví …  


Fotografujeme s láskou k řemslu, respektem a empatií k fotografovanému. Skrz hledáček hledáme každého osobní „já“ a jeho vnitřní krásu.


Vybrané fotografie citlivě retušujeme, tiskneme na luxusní hebce matný papír a pro náročné milovníky fotografie nabízíme analogové fotografie…


JAK NALOŽIT S DIGITÁLNÍMI FOTOGRAFIEMI?

adresa fotoateliéru fotografky.com


Svatoslvavova 20,

Praha 4 Nusle


telefon na fotografku 

Kláru Stojaníkovou:

774 770 695


e-mail:

atelier@fotografky.com