27/11/2021

Volal mi kamarád, Ríša Zahradníček, jestli se nechci k němu a dalším pár tvůrcům ke skupinové výstavě v Kroměříži. Řekla jsem si, proč ne, že něco vymyslím. A na slib v zápětí zapomněla…asi měsíc před zahájením výstavy mi Ríša psal organizační informace ohledně instalace a vernisáže. Mě málem vypadly oči z důlku, nic nemám ani vymyšleno a kdybych to odřekla, byla bych za krávu. A to nejsem. Zapnula jsem, a než jsme přijeli z Kroměříže do Prahy, měla jsem strukturu vymyšlenou.

Inspirovala jsem se nejstarší dcerou a jejími kamarádkami a nepěknou atmosférou ve společnosti ve vztahu k lidem prchajícím před válkou. Vůbec se mi nelíbí vzlínající rasismus. Tak vznikl soubor s názvem FR. 

Jeho poslání je jednoduché….

adresa fotoateliéru fotografky.com


Svatoslvavova 20,

Praha 4 Nusle


telefon na fotografku 

Kláru Stojaníkovou:

774 770 695


e-mail:

atelier@fotografky.com

Fotografujeme s láskou k řemslu, respektem a empatií k fotografovanému. Skrz hledáček hledáme každého osobní „já“ a jeho vnitřní krásu.


Vybrané fotografie citlivě retušujeme, tiskneme na luxusní hebce matný papír a pro náročné milovníky fotografie nabízíme analogové fotografie…


JAK NALOŽIT S DIGITÁLNÍMI FOTOGRAFIEMI?

Tyto stránky používají cookies, abychom Vám ulehčili Váš pohyb na nich. Pokračováním prohlížení těchto stránek s výše uvedeným souhlasíte. 

OK