oslava mateřství

těhotenské a novorozenecké fotografie

Krásná maminko! Jaké skvělé, že jste se rohodla pro vytvoření krásné památky na své mateřství. Zachytíme ve fotografiích vaši celoživotní událost. Nikdy o tom nepřemýšlejte, protože vaše těhotenství je jedinečné. Jakmile tyto okamžiky zmizí, nemůžete je opravdu vrátit.


Krásná změna ve vašem těle. zázrak nového života uvnitř vás a vaše těhotenství září! Věříme, že jsou dostatečně silné, aby vás přesvědčily o tom, že se budete věnovat profesionálnímu portrétu. Nejraději se pyšníme schopností, abyste se během své mateřské fotografie cítili uvolněně. Je to velmi radostný zážitek. Jakmile je relace hotová, budete na sebe tak pyšní, že jste ji naplánovali. Při pohledu na ohromující obrázky bude vaše relace skutečně nezapomenutelným zážitkem.


Zde se zastavíte, abyste si prohlédli naše portfolio a seznámili se s naším stylem. Chcete-li vidět více obrázků a získat odpověď na své otázky, můžete si přečíst o něco více v následujících řádcích. Neváhejte nás kontaktovat s dalšími dotazy nebo žádostí o konzultaci. Rádi se s vámi setkáme předem a ukážeme vám naše úžasné studio!


první trimestr - těhulka v ateliéru
těhotenské focení venku, třeba u Vltavy
osobní portrét, fotky pro vaši radost, portrétní focení
čekáme všichni, kdo na nás vykoukne
portrét těhotné maminky
rodinný portrét
portrét nastávajících rodičů
rodičovský portrét s pořádným bubnem
těhotenský portrét u vás doma
těhotenské focení u vás doma
černobílé new born foto
rodinný portrét s miminkem
spící novorozenec zachumlaný v plence
novorozenecké focení u vás doma, sestřičky
černobílý portrét novorozeného miminka
portrét miminek a maminky
focení miminek

adresa ateliéru: Svatoslavova 20, Praha 4 Nusle

Tyto stránky používají cookies, abychom Vám ulehčili Váš pohyb na nich. Pokračováním prohlížení těchto stránek s výše uvedeným souhlasíte. 

OK